U nedelji od 3. do 8. marta iskoristite do 50% popusta u centru, a na Dan žena, u subotu 8. marta, Forum Park će biti ulepšan velikom cvetnom postavkom sa cvećem za naše posetiteljke.
🌷13-16h Pozivamo sve žene da dođu u Forum Park i preuzmu svoj poklon cvet u saksiji - simbol vrednosti koja se neguje i zaliva jer zaslužujete poštovanje koje nikad ne vene.
🌷Želimo da inspirišemo sve naše posetioce, da svaki dan neguju vrednosti Dana žena i pružaju podršku ženama iz svoje okoline, jer 8. mart je jedan, žene su važne svaki dan!




